2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

news7_02

Kolejnym partnerem turnieju została firma Rent Design, która zadba o komfort naszych uczestników w specjalnie przygotowanej dla nich strefie relaksu. Rent Design zajmuje się wynajmem nowoczesnych mebli na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Szeroką gamę oferowanych przez Rent Design produktów charakteryzuje wzornictwo na światowym poziomie i nowoczesny design. Oprócz mebli, Rent Design posiada w swojej ofercie szeroki asortyment oryginalnych artykułów dekoracyjnych.

W skład kolekcji firmy wchodzą m.in.: specjalna linia produktów podświetlanych, linia produktów eko wykonanych z drewnianych skrzynek i palet czy kolekcja mebli ratanowych. Ponadto dzięki możliwości obrandowania oraz w przypadku części elementów, podświetlenia na jeden z kilkunastu dostępnych kolorów, na życzenie klienta meble mogą być w pełni spójne z identyfikacją wizualną firmy czy danego wydarzenia.

Firma zapewnia swoim klientom transport w wybrane miejsce, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich swoich produktów.

www.rentdesign.pl

www.facebook.com/RENTDESIGN

Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Email