2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

news35_02

Z przyjemnością informujemy, że światowe finały World Corporate Golf Challenge już po raz drugi z rzędu odbędą się w malowniczym Cascais w Portugalii. Tegoroczne wydarzenia zaplanowano na dni 21 – 26 czerwca 2016 r. Turniej zgromadzi gości i graczy z ponad 50 krajów, wśród których znajdzie się polska reprezentacja wyłoniona podczas narodowych eliminacji i finałów WCGC Poland 2016.

World Corporate Golf Challenge to jeden z największych korporacyjnych turniejów golfowych na świecie. Od momentu jego założenia w 1993 r. w rozgrywkach WCGC udział wzięło ponad milion golfistów. Tegoroczna edycja stanowi dla uczestników doskonałą okazję, aby reprezentując swoją firmę oraz kraj rywalizować z graczami z całego świata i przeżyć niezapomnianą przygodę w niecodziennej lokalizacji. Ogromny sukces zeszłorocznej edycji turnieju przekonał organizatorów, aby w tym roku ponownie była nią Portugalia.

Cascais stanowi obowiązkową destynację dla wszystkich, którzy odwiedzają Portugalię. Oferując piękne, różnorodne plaże, zachwyca uroczą zabudową, niespotykaną historią i dziewiczą naturą. Była wioska rybacka, niegdyś regularnie odwiedzana przez portugalskich monarchów, na przestrzeni wieków przeistoczyła się w kosmopolityczne miasto, które dziś pieczołowicie pielęgnuje swój arystokratyczny charakter.

news35_03

Carlos Carreiras, Burmistrz Cascais
Cascais z radością gości turniej World Corporate Golf Challenge po raz drugi. Wierzymy, że wszyscy uczestnicy spędzą tu niezapomniane chwile odnajdując najwyższej jakości zaplecze golfowe i wiele więcej. Pragniemy udowodnić, że Cascais to idealne miejsce, aby spędzić tu dzień, tydzień lub całe życie. Gorąco zapraszamy!

Jose Guerra, Prezes WCGC
Możliwość organizacji światowych finałów WCGC na Wybrzeżu Lizbońskim, w Cascais to dla nas ogromna przyjemność. Spektakularny sukces zeszłorocznej edycji zawdzięczamy nieocenionemu wsparciu ze strony lokalnych władz, a także naszych partnerów i sponsorów. Z niecierpliwością czekamy na tegoroczną współpracę z nimi. Jestem przekonany, że World Corporate Golf Challenge ponownie pokaże golfistom z całego świata, co Cascais ma im do zaoferowania.

Harry Lloyd, Dyrektor Turnieju WCGC
Jestem podekscytowany możliwością współpracy z Cascais. Wierzymy, że umożliwi nam ona produkcję kolejnego niezapomnianego Finału. Cascais to wyjątkowe miejsce i nie możemy się doczekać, aby zaprezentować je tegorocznym finalistom, gościom i wszystkim, którzy oglądają nas na całym świecie.

Dowiedz się więcej o Cascais w Portugalii: http://www.cm-cascais.pt/

Odwiedź międzynarodowy serwis turnieju WCGC: http://www.worldcorporategolfchallenge.com/

news35_04

news35_06

news35_05

Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Email