2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

Nagrodą dla zwycięskiego duetu w naszym turnieju jest wyjazd na światowy finał World Corporate Golf Challenge (Cascais, Portugalia: 21-25.06.2017). Sponsorzy ufundowali także cenne nagrody za wyniki indywidualne na 14 dołkach, w tym Hole In One od Auto Idea Mercedes-Benz na dołku nr 4. Gracz, który jako pierwszy trafi do dołka nr 4 jednym uderzeniem, wygra nowego Mercedesa CLA 200 Coupé o wartości 170 000 PLN brutto!

Sponsorem nagrody za Hole in One jest firma Auto Idea – działający od 1999 roku autoryzowany dealer Mercedes-Benz w Polsce. Auto Idea zapewnia kompleksowe usługi w dziedzinie sprzedaży i serwisu samochodów: osobowych, dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz. Posiada trzy salony w Polsce: w Łomiankach, w Olsztynie i w Białymstoku.

Sponsorem tytularnym i organizatorem wydarzenia jest agencja marketingu zintegrowanego Plej, która odpowiada za realizację turnieju w Polsce (zgodnie z wymogami licencji), pozyskanie i koordynację sponsorów, działania media relations oraz produkcję i realizację całego wydarzenia sportowego oraz towarzyszących mu atrakcji. 

Przypominamy, że turniej WCGC Poland 2017 zostanie rozegrany 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Dodatkowo, 9 czerwca, zawodnicy Plej WCGC Poland, goście turnieju oraz przedstawicie mediów spotkają się na gali wieczornej w Reducie Banku Polskiego, w trakcie której wręczone zostaną nagrody za wyniki indywidualne po pierwszym dniu rozgrywek. Galę poprowadzi ambasador turnieju w Polsce – Mateusz Kusznierewicz, który w turnieju gra w drużynie KuLig Team w parze z Michałem Ligockim, a na scenie pojawi się między innymi jazzowy zespół Something Blue.

Zapraszamy do gry w turnieju. Zapisy przyjmujemy do 5 czerwca na http://www.wcgc.pl/rejestracja

 

Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Email