2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

Mercedes-Benz Klasa A za Hole in One, weekend w Hotelu Sobienie Królewskie G&CC dla 2 osób, całodniowy rejs po Bałtyku luksusowym jachtem ze sternikiem oraz nagroda główna – w pełni opłacony wyjazd na światowe mistrzostwa WCGC 2019 na jednym z najlepszych europejskich pól golfowych w Oitavos Dunes w Portugalii to kilka powodów, dla których warto wziąć udział w polskich rozgrywkach największego światowego korporacyjnego turnieju golfowego – World Golf Corporate Challenge 2019. Zapisy trwają!

Mercedes-Benz Klasa A wart około 150 000 PLN brutto to nagroda za Hole in One od Auto-Idea – Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz. Najnowsza generacja Mercedesa Klasy A to idealne auto kompaktowe klasy premium, które robi wrażenie zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Warto podkreślić choćby zastosowanie zaawansowanych technologii multimedialnych z MBUX na czele. W Klasie A możemy korzystać ze sztucznej inteligencji, dzięki czemu komputer uczy się i dopasowuje komunikację pomiędzy autem i kierowcą. Po aktywacji komendą „Hej Mercedes” z samochodem można „rozmawiać”, zlecając uruchomienie niektórych funkcji. MBUX to również dotykowy ekran, rozbudowany dotykowy panel na tunelu centralnym i dotykowe panele na kierownicy. Zatem jest o co powalczyć!

Drużyna, która wygra V edycję World Corporate Golf Challenge Poland, reprezentować będzie Polskę
i swoją firmę na światowych finałach WCGC, które odbędą się w dniach 3-7 lipca 2019 r. w Cascais
w Portugalii. W ramach finałowego pakietu gracze otrzymają awans do międzynarodowych rozgrywek na polu Oitavos Dunes, zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu The Oitavos, a także bilety lotnicze, stroje narodowej reprezentacji i wiele innych niespodzianek.

Wśród dodatkowych nagród i niespodzianek od partnerów turnieju są także m.in. całodniowe rejsy po Bałtyku luksusowymi jachtami ze sternikiem od Premium Yachting, weekendowy pobyt dla 2 osób
w Hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club oraz roczne członkostwo w Sobienie Królewskie Golf & Country Club za Hole in One. Fani piłki nożnej mają szansę wygrać podwójne bilety VIP Silver na mecze Ekstraklasy do grudnia 2019 roku. Wśród nagród nie zabraknie także sprzętu i akcesoriów golfowych marki Callaway i Odyssei oraz voucherów na zakupy w Bukier Store – jednym z najbardziej znanych sklepów golfowych w Warszawie. Partnerzy zapowiadają, że niespodzianek i nagród będzie jeszcze więcej.

Zapisy trwają. Dwuosobowe drużyny reprezentujące swoje firmy mogą się zarejestrować poprzez stronę internetową https://rejestracja.wcgc.pl/.

Polską edycję największego korporacyjnego turnieju golfowego na świecie od 2015 roku organizuje agencja marketingu zintegrowanego – Plej. Partnerami WCGC Poland 2019 są Plej, Mercedes Benz – Auto Idea, Ballantine’s, Premium Yachting, Sobienie Królewskie Mazury Golf & Country Club, Legia, E4E, Callaway, Bunkier Store, Odyssey oraz Rent Design i LifeTube. Wydarzenie objęły patronatem medialnym redakcje: OOH magazine, OOH event, Media i Marketing Polska, MMP Online oraz MMP24, My Company Polska, Businesswoman & life, LAW BUSINESS QUALITY, magazynlbq.pl i wmeskimkregu.pl, Golf & Roll, Think MICE, MeetingPlanner.pl, golf.com.pl i TOPgolf.pl.

Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Email