2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

World Corporate Golf Challenge Poland to polska edycja największego korporacyjnego turnieju golfowego świata. W tym roku nasze krajowe rozgrywki odbędą się w niedzielę, 12 września, na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. W turnieju weźmie udział 40 2-osobowych drużyn. Zapisy i szczegóły dostępne są na www.wcgc.pl. Zwycięska drużyna otrzyma awans do międzynarodowego finału na polu Oitavos Dunes w Portugalii, zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu The Oitavos, a także bilety lotnicze, stroje narodowej reprezentacji i wiele innych niespodzianek. Organizatorem WCGC Poland jest agencja Plej.

Drużynowe zawody golfowe dla przedstawicieli biznesu to okazja do aktywności sportowej, networkingu, a także możliwość promocji biznesów uczestników. Zwycięska drużyna wyjedzie na światowe finały do Cascais w Portugalii, które w tym roku odbędą się w terminie 1-5 listopada, i na arenie międzynarodowej będzie reprezentować nasz kraj oraz swoją firmę.

Od momentu powstania turnieju, 28 lat temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych udział wzięło ponad 1 000 000 golfistów. Lokalne turnieje WCGC odbywają się w ponad 40 krajach na 5 kontynentach i co roku przyciągają ponad 15 000 graczy. Warto dodać, że finały World Corporate Golf Challenge to nie tylko turniej – podczas trwającego kilka dni wydarzenia, gracze mają okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić malownicze Cascais i okolice.

Podstawowe zasady:

  1. Dwuosobową drużynę wystawia FIRMA, więc potrzebnych jest dwóch/dwoje golfistów.
  2. Członkowie drużyny NIE MUSZĄ być pracownikami firmy wystawiającej drużynę. Są jej REPREZENTANTAMI.
  3. Członkowie drużyny mogą być znajomymi golfistami lub powiązanymi biznesowo z firmą wystawiającą drużynę (KLIENT, PARTNER HANDLOWY).
  4. Jedna firma może wystawić WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ drużynę.
  5. Członkowie drużyny muszą być AKTYWNYMI GOLFISTAMI.
  6. WYNIK GOLFOWY jest ważny – podczas turnieju finałowego, który odbędzie się 12 września zostanie wyłoniona jedna drużyn która  otrzymuje awans do finału i jedzie na światowe finały WCGC w CASCAIS w PORTUGALII.
  7. WCGC poprzez międzynarodowe środowisko uczestników cyklu gwarantuje rozpoznawalność firmy i daje okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Partnerami WCGC Poland 2021 są Plej, Mercedes Benz – Auto Idea, Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Legia Tenis & Golf, Johnnie Walker, Grupa e4e, Callaway, Bunkier Store, Odyssey, Headwear Professionals oraz Woodstories.

Wydarzenie patronatem medialnym objęły redakcje: MMP, MMP Online, MMP24, OOHmagazine, Think MICE oraz MeetingPlanner.pl.

Zapisy i więcej informacji na www.wcgc.pl