2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

World Corporate Golf Challenge Poland to polska edycja największego korporacyjnego turnieju golfowego świata. W tym roku nasze krajowe rozgrywki odbędą się w niedzielę, 4 września, na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Dwuosobowe drużyny reprezentujące swoje firmy powalczą o nagrodę główną – w pełni opłacony wyjazd na światowy finał WCGC, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się na polu Golf Costa Adeje na Teneryfie. Rejestracja właśnie wystartowała. Organizatorem WCGC Poland jest agencja Plej..

Drużynowe zawody golfowe dla przedstawicieli biznesu to okazja do reprezentacji swojej firmy, networkingu, a także możliwość promocji biznesów uczestników. Zwycięska drużyna wyjedzie na światowy finał na Teneryfę, gdzie 17-21 października 2022 zmierzy się z wygranymi z innych krajów, a także weźmie udział w szeregu atrakcji towarzyszących. Nagroda główna dla zwycięzców WCGC Poland obejmuje w pełni opłacony wyjazd na Teneryfę, koszulki reprezentacji WCGC Poland oraz niespodzianki od partnerów i sponsorów turnieju. W tym roku turniej wspierają: Plej, Auto Idea – Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Bunkier Store, Callaway, Odyssey, Legia Tenis & Golf, Headwear Professionals oraz Woodstories.

Warto dodać, że start turnieju, organizowanego już od 8 lat przez agencję Plej, po raz pierwszy zaplanowano w formacie shotgun. W zawodach krajowych może wziąć udział maksymalnie 40 2-osobowych drużyn reprezentujących biznes. Rejestracja właśnie wystartowała.

Podstawowe zasady:

  1. Dwuosobową drużynę wystawia FIRMA, więc potrzebnych jest dwóch/dwoje golfistów.
  2. Członkowie drużyny NIE MUSZĄ być pracownikami firmy wystawiającej drużynę. Są jej REPREZENTANTAMI.
  3. Członkowie drużyny mogą być znajomymi golfistami lub powiązanymi biznesowo z firmą wystawiającą drużynę (KLIENT, PARTNER HANDLOWY).
  4. Jedna firma może wystawić WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ drużynę.
  5. Członkowie drużyny muszą być AKTYWNYMI GOLFISTAMI.
  6. WYNIK GOLFOWY jest ważny – podczas turnieju finałowego, który odbędzie się 4 września 2022. zostanie wyłoniona jedna drużyna, która  otrzyma awans do finału i możliwość reprezentowania Polski i swojej firmy  na światowym finale WCGC 17-21 października 2021 na Teneryfie.
  7. WCGC poprzez międzynarodowe środowisko uczestników cyklu gwarantuje rozpoznawalność firmy i daje okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Od momentu powstania turnieju, prawie 30 lat temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych udział wzięło ponad 1 000 000 golfistów. Lokalne turnieje WCGC odbywają się w ponad 40 krajach na 5 kontynentach i co roku przyciągają ponad 15 000 graczy. Warto dodać, że finały World Corporate Golf Challenge to nie tylko turniej – podczas trwającego kilka dni wydarzenia, gracze mają okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również nieco pozwiedzać, w tym roku po raz pierwszy przepiękną Teneryfę. 

Wydarzenie patronatem medialnym objęły redakcje: MMP, MMP Online, MMP24, OOHmagazine, Think MICE oraz MeetingPlanner.pl.

Zapisy na https://rejestracja.wcgc.pl/

Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Email