2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

NAGRODA GŁÓWNA – UDZIAŁ W ŚWIATOWYCH FINAŁACH WCGC 2021 W CASCAIS W PORTUGALII

Drużyna, która wygra krajowe rozgrywki World Corporate Golf Challenge Poland reprezentować będzie nasz kraj na światowych finałach WCGC 1-5 listopada 2021 w Cascais w Portugalii.

W ramach finałowego pakietu gracze otrzymają awans do międzynarodowych rozgrywek na polu Oitavos Dunes, zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu The Oitavos, a także bilety lotnicze, stroje narodowej reprezentacji i wiele innych niespodzianek. Warto dodać, że finały World Corporate Golf Challenge to nie tylko turniej – podczas trwającego kilka dni wydarzenia gracze będą mieli okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić malownicze Cascais i jego okolice.
Cascais stanowi obowiązkową destynację dla wszystkich, którzy odwiedzają Portugalię. Oferując piękne, różnorodne plaże, zachwyca uroczą zabudową, niespotykaną historią i dziewiczą naturą. Była wioska rybacka, niegdyś regularnie odwiedzana przez portugalskich monarchów, na przestrzeni wieków przeistoczyła się w kosmopolityczne miasto, które dziś pieczołowicie pielęgnuje swój arystokratyczny charakter.

cascais-img