2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

Regulamin konkursu Hole in One podczas turnieju World Corporate Golf Challenge Poland – Finał krajowa

12 września 2021

  1. Jednodniowy Turniej „World Corporate Golf Challenge Poland– Finał krajowa” Niedziela 12.09.2021 r., w czasie którego odbędzie się Konkurs Hole in Auto Idea Mercedes Benz.
  2. W konkursie Hole In One mogą uczestniczyć jedynie gracze z oficjalnym statusem Amatora, handicap od 0 do 36.
  3. Konkurs odbędzie się na dołku nr 4 na polu golfowym w Sobienie Królewskie Golf & Country Club, maksymalna ilość graczy do 120 osób.
  4. Długość dołka przy ustawieniu znaczników na starcie oraz uwzględniając wycięty dołek na Greenie musi być nie krótszy niż 110 metrów dla kobiet i 120 metrów dla mężczyzn.
  5. Amatorzy zarówno kobiety jak i mężczyźni grają do dołka nr 4 z żółtego Tee mężczyźni oraz z czerwonego Tee kobiety.
  6. Określenie miejsca do wycięcia dołka w pierwszy dzień turnieju jest wykonane przez osobę wyznaczoną przez Komitet Turniejowy.
  7. Każdy gracz ma prawo wykonania zamachu próbnego lecz do konkursu dozwolone jest wykonanie jednego uderzenia.
  8. Gracze wykonują uderzenie liczące się do konkursu Hole In One, podczas trwającej rundy turniejowej.
  9. Konkurs trwa do pierwszego trafienia.
  10. Dla zwycięzcy, którym jest pierwsza osoba, która jednym uderzeniem trafi do wyznaczonego dołka nr 4, w ramach niniejszego konkursu Hole In One, przeznaczona jest nagroda rzeczowa w postaci samochodu Mercedes-Benz CLA Shooting Brake o wartości 145 458 złotych i 83 groszy. Podatek dochodowy od wygranej obciąża zwycięzcę na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 oraz art. 41 ust. 4 i ust. 7 pkt. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.