2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

Drużyna, która wygra VIII edycję World Corporate Golf Challenge Poland, reprezentować będzie Polskę i swoją firmę na światowych finałach WCGC, które odbędą się po raz pierwszy na Teneryfie w dniach 17-21 października 2022 r.

Nagroda główna w WCGC Poland to w pełni opłacony wyjazd do Hiszpanii, w tym przelot, noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu, koszulki reprezentacji Polski, udział w międzynarodowych rozgrywkach oraz w licznych atrakcjach towarzyszących, a także wiele dodatkowych niespodzianek.

Finałowe rozgrywki odbędą się na jednym z najlepszych pól na Teneryfie: Golf Costa Adeje, a towarzyszący wydarzeniu Sports Legends Cup rozegrany zostanie na Abama Golf. Wyjątkowe pola golfowe Teneryfy i doskonałe międzynarodowe towarzystwo to gwarancja niezapomnianych sportowych doświadczeń. Podczas trwającego kilka dni finału World Corporate Golf Challenge gracze będą mieli okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić piękną Teneryfę.