2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

WCGC POLAND
O turnieju 2022

World Corporate Golf Challenge to największy korporacyjny turniej golfowy świata. Od momentu jego powstania, 28 lat temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych udział wzięło ponad 1 000 000 golfistów.

Uczestniczące w turniejach drużyny reprezentują jednocześnie firmy oraz kraje, z których pochodzą.
Lokalne turnieje WCGC odbywają się na 5 kontynentach, w ponad 40 krajach świata, które co roku przyciągają ponad 15 000 graczy.

Światowy finał 2022 po raz pierwszy odbędzie się na Teneryfie, a udział w nim wezmą reprezentanci ponad 40 krajów, w których odbędą się eliminacje, w tym także zwycięzcy WCGC Poland.

W Polsce od 8 lat turniej organizuje agencja Plej.

W tym roku widzimy się 4 września na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf&CC. 

Zwycięzcy polskiej edycji będą reprezentować nasz kraj i swoją firmę na światowych finałach 17-21 października na polu Golf Costa Adeje na Teneryfie.

WCGC to niezapomniane sportowe emocje, ale też fantastyczni sponsorzy i partnerzy turnieju, dzięki którym jest o co walczyć! Wśród partnerów tegorocznej edycji są m.in. Auto-Idea – Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Sobienie Królewskie Golf&Country Club, Legia Tenis & Golf, Bunkier Store, Callaway, Odyssey, Headwear Professionals i Woodstories. Organizatorem turnieju jest agencja Plej, wspierana przez grupę e4e.

Wydarzenie objęły patronatem medialnym redakcje: OOH Magazine, Think MICE, MeetingPlanner.pl oraz Media i Marketing Polska, MMP Online oraz MMP24.