2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

World Corporate Golf Challenge to największy korporacyjny turniej golfowy na świecie. Jego Uczestnicy reprezentują w rozgrywkach firmy, z których pochodzą. W dotychczasowych turniejach eliminacyjnych oraz edycji 2015 wyłonionych zostało łącznie 28 drużyn, które wezmą udział w wielkim finale narodowym w dn. 20-21 maja 2016 r. na Lisiej Polanie.

Ideą projektu WCGC jest integracja świata biznesu. W związku z tym, z dumą prezentujemy naszych finalistów oraz ich firmy, marki i organizacje.

#16 – Trend Micro

20160427_post_Trend_Micro

Finalistami WCGC Poland 2016 są również Krzysztof Gołda i Marcin Zięba – duet reprezentujący firmę Trend Micro, na codzień związani z Olympic Golf Club.

Trend Micro Incorporated jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego z ponad 28- letim doświadczeniem. Dzięki technologiom zabezpieczającym treści internetowe i zaawansowanym systemom chroniącym przed zagrożeniami firma tworzy bezpieczny świat wymiany cyfrowych informacji. Oferta Trend Micro skierowana jest głównie do przedsiębiorstw, a produkty i usługi Trend Micro wykorzystują bazującą na technologii cloud computing infrastrukturę bezpieczeństwa Trend Micro™ Smart Protection Network™. Gwarantuje ona blokowanie zagrożeń on-line tam, gdzie się pojawiają, czyli w Internecie.

Jako pionier w dziedzinie bezpieczeństwa serwerów Trend Micro od sześciu lat jest światowym nr 1 w ich ochronie, dbając o jak najszybsze powstrzymanie zagrożeń w środowiskach fizycznych, zwirtualizowanych i opartych na chmurze.

Za najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań Trend Micro odpowiada zespół złożony z ponad tysiąca ekspertów w dziedzinie zagrożeń. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.trendmicro.pl. Zapraszamy również na bloga: blog.trendmicro.pl.

#15 – WPB Champions

20160223_post_WPB_Champions

Kolejnymi finalistami WCGC Poland 2016 są Krzysztof Biedrzycki i Janusz Sikora, którzy w naszym turnieju stworzyli drużynę WPB Champions. Reprezentowana przez nich firma to Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. z siedzibą w Olsztynie – wiodąca firma budowlana i deweloperska na Warmii i Mazurach o ponad 70-letniej historii.

WPB S.A. działa jako generalny wykonawca oraz deweloper, kompleksowo realizuje inwestycje budowlane, a także realizuje własne projekty deweloperskie. Firma zalicza się do jednej z większych organizacji gospodarczych na Warmii i Mazurach. Obecnie w skład grupy kapitałowej WPB S.A. wchodzą WPB Prefabet (konstrukcje stalowe, wyroby kowalsko-ślusarskie), WPB Business Centre Sp. z o.o. oraz WPB Augustowska Sp. z o.o. Wieloletnia działalność firmy zaowocowała bogatym dorobkiem w postaci wielu inwestycji zarówno w kraju, jaki i za granicą. Silną i stabilną pozycję w branży budowlanej WPB S.A. zawdzięcza zaufaniu klientów i partnerów oraz ciężkiej i rzetelnej pracy.

Więcej informacji o firmie oraz aktualną ofertę znaleźć można na stronie: http://wpb.olsztyn.pl/

#14 – MastersGolf.pl

20160126_post_Masters_Golf

O kolejnych finalistach WCGC Poland 2016 pisaliśmy już nie raz – są nimi Sławek Marszałek oraz Bogdan Bigus. Jako MastersGolf.pl wygrali I edycję World Corporate Golf Challenge w Polsce, a następnie wzięli udział w zeszłorocznych światowych finałach WCGC w Cascais w Portugalii. W tym roku ponownie pojawią się w narodowym finale naszego turnieju, który odbędzie się w dn. 20-21 maja w KG Lisia Polana.

Reprezentowana przez nich marka Masters Golf istnieje na rynku i pomaga golfistom w Polsce od 1996 roku. Obecnie posiadamy trzy sklepy stacjonarne i chcąc wyjść naprzeciw nowym oczekiwaniom naszych Klientów postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sklep internetowy – www.mastersgolf.pl . Nasza firma zajmuje się zarówno sprzedażą, jak również serwisowaniem i naprawą sprzętu golfowego. Mamy nadzieję, że ta odsłona naszej działalności spotka się z Państwa aprobatą. Życzymy owocnych zakupów i do zobaczenia na polach golfowych!
– Sławek Marszałek, Masters Golf

#13 – F H U Arkadiusz Marcol

20160127_post_FHU_Arkadiusz_Marcol

Arkadiusz Marcol w duecie z Renatą Marcol zagrali w eliminacjach WCGC Poland w Mazury Golf & Country Club w Naterkach. Reprezentując firmę F H U Arkadiusz Marcol zapewnili sobie udział w finale narodowym World Corporate Golf Challenge 2016, który odbędzie się w dn. 20-21 maja na Lisiej Polanie.

Firma F H U Arkadiusz Marcol istnieje od 1998 roku. Zajmuje się doradztwem logistycznym w planowaniu magazynów, ich wyposażenia, logistyki, jak również szeroko pojętym know-how wspierającym procesy logistyczne. Od początku działalności powiązana jest z branżą motoryzacyjną, a w szczególności z Aftermarketem. Firma znajduje się w Raciborzu (woj. Śląskie), ale swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju.

#12 – ROYAL Sp. z o.o.

20160121_post_Royal

Kolejni z naszych finalistów, Anna i Carlo Muddemann są w Polsce jednymi z pionierów na rynku prywatnych producentów profesjonalnych środków czystości. Założona przez nich w 1990 roku firma ROYAL Sp. z o.o. dostarcza rozwiązania z zakresu chemii dla firm z sektora utrzymania czystości, gastronomi i przemysłu spożywczego, do automyjni, ogrodnictwa oraz do systemów sanitarnych dla użytkowników w Polsce i za granicą. Wykwalifikowana kadra, własne laboratorium chemiczne i nowoczesna linia produkcyjna umożliwiają tworzenie specjalistycznych produktów do różnych zastosowań i dla wszystkich klientów.

Więcej informacji: http://www.royal.info.pl/

#11 – Auto Idea Mercedes-Benz

20160112_post_Auto_Idea

Ambasador naszego turnieju, Mateusz Kusznierewicz, w duecie z Michałem Ligockim zagrali w trzecim turnieju eliminacyjnym WCGC Poland 2016. Zdobywając trzecie miejsce zapewnili sobie awans do finału narodowego, który odbędzie się już w maju na Lisiej Polanie. Marka, którą reprezentują w ramach World Corporate Golf Challenge to Auto Idea Mercedes-Benz.

Auto Idea rozpoczęła działalność jako autoryzowany dealer Mercedes-Benz już w roku 1999. Obecnie, jako jedna z największych grup dealerskich, aktywnie działa w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz w całej północno-wschodniej Polsce oraz na rynku warszawskim.

Bogusław Kowalski, Prezes Auto Idea
Wszystkie obiekty firmy są bardzo nowoczesne i spełniają najwyższe standardy marki premium. Przykładamy wielką troskę o to, aby nasi klienci czuli się u nas jak najlepiej, dbają o to starannie dobrani pracownicy, z jednej strony młodzi i dynamiczni, chętni do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania wiedzy, z drugiej strony, mający już odpowiednie doświadczenie w sprzedaży oraz w serwisie. W wielu rankingach prowadzonych przez centralę Mercedes-Benz w Polsce oceniających jakość napraw i stopień zadowolenia klientów, plasujemy się w ścisłej czołówce.

Więcej informacji: http://www.autoidea.mercedes-benz.pl

#10 – WIGA SYSTEM

20160111_post_WIGASYSTEM

Andrzej Dembowski oraz Cezary Łosko awansowali do finału narodowego WCGC Poland 2016 podczas eliminacji w Mazury Golf & Country Club w Naterkach. W naszym turnieju reprezentują markę WIGA SYSTEM. Poniżej cytujemy kilka zdań od naszych finalistów o ich działalności:

Naszą specjalnością jest produkcja i montaż konstrukcji aluminiowych: ogrodów zimowych, fasad, witryn, okien, drzwi itp. Wykorzystujemy profile renomowanych firm Blyweert, Yawal, Aluprof (ślusarka otworowa) oraz Casavitrum (profile na dachy ogrodów zimowych). W naszej ofercie znajdą Państwo również zabudowy balkonowe, które są idealnym rozwiązaniem aby powiększyć przestrzeń mieszkalną. Prowadzimy doradztwo techniczne oraz wykonujemy projekty.

Korzystamy z wieloletnich doświadczeń renomowanej, niemieckiej firmy Casavitrum. Oferowane przez nas nowoczesne i bogate w rozwiązania systemy aluminiowe umożliwiają realizację projektów przygotowanych według indywidualnych wymagań. Oferujemy Państwu niespotykane na rynku rozwiązania zarówno jeśli chodzi o konstrukcję, jak i o nowoczesny design.

Więcej informacji: http://www.wigasystem.pl/

#9 – Fabryka Formy

20160113_post_Fabryka_Formy

Ireneusz Sęk i Michał Kasprowicz zakwalifikowali się do narodowego finału WCGC Poland 2016 podczas spotkania eliminacyjnego w KG Kalinowe Pola. Stworzona przez nich drużyna, a jednocześnie marka, którą reprezentują w naszym turnieju to Fabryka Formy.

Fabryka Formy to ogólnopolska sieć klubów fitness. Posiadamy 13 najwyższej klasy obiektów w całym kraju i wciąż otwieramy kolejne. Za główny cel stawiamy sobie stymulację do życia na najwyższym poziomie. Filozofię tę realizujemy w każdym aspekcie naszego działania.

Więcej informacji: http://www.fabryka-formy.pl/

#8 – C&C Partners

20160104_post_C&C_Partners

Bartosz Brzoska razem ze swoim golfowym oraz biznesowym partnerem Wojciechem Hallmannem, tworząc drużynę Blue Eagles, w turnieju WCGC Poland 2016 reprezentują firmę C&C Partners. Ten duet start w finałach wywalczył podczas drugich eliminacji na polu w Naterkach pod Olsztynem.

Historia firmy C&C Partners sięga roku 1992, kiedy rozpoczęła swoją działalność w branży telekomunikacyjnej. Obecnie dostarcza kompleksowe rozwiązania budynkowe, telekomunikacyjne oraz systemy wizji maszynowej, produkowane w większości w ramach Grupy TKH – międzynarodowego holdingu, do którego należy od 1998 roku. Systemy firmy C&C Partners są komplementarne, a przede wszystkim pochodzą prosto od producenta. To jedna z 6 firm na świecie kontrolujących cały proces produkcji światłowodów. Nieustanny rozwój i własny Dział Wdrożeń i Serwisu pozwala oferować klientom wsparcie na wszystkich etapach inwestycji. Firma posiada oddziały w Gdańsku, Katowicach, Warszawie oraz w krajach bałtyckich.

Więcej informacji: http://www.ccpartners.pl/

#7 – GolfTourTravel.pl

20151221_post_GolfTourTravel

Maksymilian Marcinkowski i Łukasz Skudlarski awansowali do wielkiego finału WCGC Poland 2016 podczas spotkania eliminacyjnego na Lisiej Polanie. W naszym turnieju wystąpili jako GolfTourTravel.pl. Wszystkim golfistom gorąco polecamy zapoznanie się z krótkim opisem, który wyjaśnia, co kryje się pod nazwą drużyny:

Golf Tour Travel to marka, która powstała pod koniec 2014 r. Naszą ideą jest organizacja indywidulanych i grupowych wyjazdów do najciekawszych destynacji golfowych w Europie i na świecie. Chcemy zaoferować naszym klientom sprawdzone lokalizacje golfowe, które odwiedziliśmy osobiście i możliwość rozwoju umiejętności sportowych pod okiem wykwalifikowanej kadry golfowej oraz użyciu najbardziej zaawansowanego technologiczne sprzętu golfowego.

Naszą misją jest również pomoc graczom w organizacji wjazdów golfowych, w różne zakątki świata, bez konieczności wybierania oferty grupowej. Dzięki temu chcemy przybliżyć Państwu możliwość spędzania wakacji z golfem w gronie rodziny czy znajomych.

GTT powstało z połączenia pasji do golfa dwóch przyjaciół i chęci obalenia mitu, że golf to dyscyplina dla wąskiej grupy ludzi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dużo ofert w konkurencyjnych cenach. W sezonie 2015 mieliśmy przyjemność być pomysłodawcą i głównym sponsorem nagród głównych w nowatorskim cyklu turniejów „Race To Belek 2015 – powered by Golf Tour Travel”. Seria turniejów odbywała się pod Warszawą na polu golfowym Lisia Polana, którego jesteśmy wyłącznym partnerem w zakresie organizacji wyjazdów golfowych.

Więcej informacji: http://www.golftourtravel.pl/

#6 – Przytok Golf Club

20151203_post_Przytok

Kolejni finaliści WCGC Poland 2016 wywodzą się z branży golfowej. Jacek Kozłowski oraz Piotr Marcinkowski, jako drużyna Przytok Golf Club wywalczyli awans do narodowych finałów turnieju podczas eliminacji na polu golfowym Kalinowe Pola.

Drużyna jest bardzo świeża, podobnie jak pole golfowe Przytok Golf Club, które właśnie powstaje koło Zielonej Góry, a którego współzałożycielem jest Jacek Kozłowski.

Pole golfowe Przytok Golf Club to pełnowymiarowe pole 9 dołkowe, położone w przepięknej scenerii zielonogórskich lasów. Przytok to nie tylko 9 dołkowe pole, w skład kompleksu wchodzą także przestronny Driving Range oraz akademia golfa. Część treningowa zostanie udostępniona graczom początkiem kwietnia 2016 roku.

Więcej informacji: http://www.przytokgolfresort.pl/

#5 – Oak Hill Team

20151201_post_GolBox

Bogdan Grala i Renata Potocka-Grala to finaliści WCGC Poland 2016, którzy tworząc drużynę Oak Hill Team wzięli udział w eliminacjach na Kalinowych Polach. Reprezentowana przez nich firma Energy Partner jest właścicielem marki GolBox – mobilne boiska. Poniżej kilka słów od naszych uczestników o ich działalności:

Misją naszej firmy jest dostarczanie produktów infrastruktury sportowej, w postaci nietypowych i oryginalnych rozwiązań, umożliwiających podjęcie aktywności w dowolnym miejscu i czasie. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie małych obiektów sportowych i rekreacyjnych, przede wszystkim mobilnych boisk piłkarskich dla dzieci w wieku najmłodszym, małych wielofunkcyjnych boisk stacjonarnych oraz małych pól golfowych typu Pitch&Putt i Adventure Golf, a także Putting Greenów i Driving Range’ów z nawierzchnią z trawy syntetycznej. W ramy naszej misji wpisuje się również animowanie aktywności sportowych, ze szczególnym uwzględnieniem aktywności ruchowych na boiskach GolBox.

Więcej informacji: www.golbox.pl

#4 – Med-Fober-Dent

20151125_post_Med-Fober-Dent

Drużyna Med-Fober-Dent, w składzie Henryk Gwiżdż oraz Ewa Fober, zakwalifikowała się do udziału w narodowych finałach WCGC Poland 2016 podczas ostatniego spotkania eliminacyjnego na Lisiej Polanie.

Reprezentowana przez finalistów firma, czyli Centrum Medyczno-Stomatologiczne MED FOBER DENT działa od 20 lat i świadczy usługi stomatologiczne w zakresie implantologii, protetyki, chirurgii, ortodoncji oraz prowadzi poradnię lekarza rodzinnego. Centrum znajduje się w Cieszynie – mieście o wspaniałych tradycjach historycznych, w pobliżu wielu pól golfowych, a także urokliwego regionu podbeskidzia.

Więcej informacji: http://www.medfoberdent.pl/

#3 – mBank

20151126_post_mBank

Małgorzata Rudnicka oraz Zbigniew Cichy udział w finałach WCGC Poland 2016 zapewnili sobie podczas spotkania eliminacyjnego w Naterkach. Reprezentowana przez nich marka to mBank.

mBank to ikona bankowości mobilnej i jeden z największych banków w Polsce. Od lat uznawany za lidera innowacji wśród instytucji finansowych. Świadczy pełen zakres nowoczesnych usług finansowych dla klientów indywidualnych i firm – od mikroprzedsiębiorstw po największe korporacje, oraz dla instytucji publicznych i administracji. Powstał 29 lat temu, jako firma BRE Bank. Pod nazwą mBank działa od listopada 2013 roku. Dziś obsługuje blisko 5 mln klientów w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji.

#2 – MACH & PARTNER

20151124_post_Mach_Partner

Kolejnymi finalistami WCGC Poland 2016 są Gunther Mach i Tadeusz Szkałuba, którzy tworząc drużynę Mach & Partner wywalczyli awans do narodowych finałów turnieju podczas eliminacji na Lisiej Polanie.

Reprezentowana przez nich firma Mach & Partner Consulting od 1996 roku prowadzi na polskim rynku działalność szkoleniowo-doradczą. Jej głównym zadaniem jest opracowywanie i prowadzenie tzw. szkoleń wewnętrznych – cyklicznych projektów szkoleniowych, jak i pojedynczych treningów.

Firma wspiera Klientów w szeroko pojętym obszarze sprzedaży i zarządzania, tworząc zarówno odpowiednio dostosowane do szkolonych grup programy, jak również poprzez indywidualne doradztwo biznesowe. Od wielu lat organizuje szkolenia otwarte. Flagowe projekty Mach & Partner Consulting to Akademia Szefa Sprzedaży i Akademia Key Account Managera.

Więcej informacji o firmie Mach & Partner Consulting znaleźć można na stronie http://www.machconsulting.pl/

#1 – INTER PARTS

20151124_post_Inter_Parts

Anna i Waldemar Bacławscy, tworząc drużynę Inter Parts, awans do przyszłorocznych finałów zapewnili sobie podczas eliminacji w Mazury Golf & Country Club w Naterkach. Firma Inter Parts została utworzona w 1991 roku. Od blisko 25 lat działalności prowadzi konsekwentną politykę skierowaną na pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów branży motoryzacyjnej. Dzięki kompleksowej ofercie części i akcesoriów do samochodów i motocykli, a także sprzedaży wyposażenia warsztatowego, zapewniła sobie silną i stabilną pozycję w branży automotive w Polsce.

Więcej informacji: http://www.interparts.pl/