2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

Właśnie zakończyły się drugie eliminacje do polskich finałów. Na pięknym i świetnie przygotowanym polu w Naterkach pod Olsztynem zagrało 32 golfistek i golfistów.

Do finału awansowało aż 9 drużyn. Pierwsze miejsce zodbyła drużyna WIGASYSTEM, którą reprezentowali Cezary Łosko oraz Andrzej Dembowski. Kolejne miejsca gwarantujące udział w polskich finałach WCGC zajmowały drużyny: Altadoor (Tomasz Paczkowski i Paweł Adamczyk), Blue Eagles (Bartosz Brzoska i Wojciech Hallmann, Centbet (Romuald Centkowski i Rafał Pędziwiatr), Dobra Sztuka (Piotr Ostaszewski i Janek Sikorski) oraz egzekwo 6 miejsce Inter Parts (Anna i Waldemar Bacławscy) i Auto Plus (Bogdan Krzynówek i Lech Rombalski).

Awans otrzymała także drużyna Marcolki (Arkadiusz i Renata Marcol) – najlepsza kobieta brutto i mBank (Zbigniew Cichy, Małgorzata Rudnicka) – najlepszy mężczyzna brutto wśród drużyn bez klasyfikacji.

Walka o wyjazd na międzynarodowy turniej do Portugalii będzie trwała aż do maja 2016. Wówczas na podwarszawskim polu golfowym Lisia Polana w dniach 20-21 maja 2016 r odbędzie się wielki finał. Tymczasem zapraszamy na kolejną odsłonę eliminacji WCGC, połączoną z finałem Cobra Puma Cup 11.10.2015 na polu golfowym Lisia Polana.

Zgłoszenia trwają – KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWOJĄ DRUŻYNĘ .

Wyniki_druzynowe_Wcgc_Naterki-page-001

083

082

081

Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Email