2023 World Final

2-6 October, Tenerife (Spain)

news32_02

Kolejne spotkanie eliminacyjne WCGC Poland odbędzie się już 11 października na Lisiej Polanie. Po raz trzeci w tym sezonie, poza możliwością awansu do wielkiego finału, na najlepszych graczy czekać będą nagrody dodatkowe, wśród których znajdą się vouchery na weekend z samochodem Mercedes-Benz. Ufundował je nasz partner – Auto Idea, któremu serdecznie dziękujemy za drugi rok współpracy w ramach polskiej edycji największego korporacyjnego turnieju golfowego świata. Golfistów zapraszamy natomiast do udziału w kolejnych eliminacjach – KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWOJĄ DRUŻYNĘ .

news32_04

Auto Idea rozpoczęła działalność jako autoryzowany dealer Mercedes-Benz już w roku 1999. Obecnie, jako jedna z największych grup dealerskich, aktywnie działa w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz w całej północno-wschodniej Polsce oraz na rynku warszawskim.

Wszystkie obiekty firmy są bardzo nowoczesne i spełniają najwyższe standardy marki premium. Przykładamy wielką troskę o to, aby nasi klienci czuli się u nas jak najlepiej, dbają o to starannie dobrani pracownicy, z jednej strony młodzi i dynamiczni, chętni do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania wiedzy, z drugiej strony, mający już odpowiednie doświadczenie w sprzedaży oraz w serwisie. W wielu rankingach prowadzonych przez centralę Mercedes-Benz w Polsce oceniających jakość napraw i stopień zadowolenia klientów, plasujemy się w ścisłej czołówce.

Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Email